بسته بندی اثاثیه و لوازم منزل

بسته بندی لوازم منزل

باربری سریع با در زمینه بسته بندی لوازم منزل

اتوبار و باربری سریع با سالها تجربه در زمینه بسته بندی لوازم منزل ، حمل و نقل و باربری و  با همراهی شما عزیزان در بسته بندی لوازم منزل و جابجایی لوازم منزل در خدمت شهروندان عزیز می باشد.

پکیج بسته بندی لوازم منزل

باربری و اتوبار سریع با  ارائه پکیجی کامل در زمینه بسته بندی که شامل :

با استفاده از کارتن 5 لایه با مقاومت بالا و با اندازه ای بزرگ و مناسب برای بسته بندی اثاثیه منزل مثل چینی و ظروف کریستالی و وسایل شکستنی.
باربری سریع بار برای بسته بندی از وکیوم بزرگ  90متری شامل فوم ضربه گیر ، استرج رپ یا سلفون و چسب اسکات پهن استفاده می نماید.
 باربری و اتوبار سریع بار با استفاده از کارتن های رگال دار که 12 دست لباس مجلسی و کت و شلوار را نیز در خود جای می دهد برای بسته بندی لباس های مجلسی و ... شما استفاده می نمایید.
اتوبار سریع بار برای بسته بندی رختخواب های شما شهروندان عزیز از ساک بار جهت حمل جهیزیه عروس و اسباب کشی منازل با بهای رختخواب استفاد می نمایید.
اتوبار سریع سته بندی بصورت  مطمئن در خدمت شما شهروندان عزیز می باشد.

اتوبار و باربری سریع بار با ارائه بهترین بسته بندی لوازم منزل از جمله بسته بندی  یخچال ساید بای ساید ، بسته بندی پیانو بصورت کاملا مطمئن ، بسته بندی اجسام بزرگ ، بسته بندی میز نهارخوری به بهترین شکل ممکن ، بسته بندی بوفه و مبلمان ، بسته بندی گاز و بسته بندی سایر لوازم منزل .

کارگران بسته بندی

کارگران اتوبار سریع بار متخصص در امر بسته بندی می باشند و اثاثیه شما را به مطمئن ترین حالت ممکن بسته بندی می نمایند.

مشاوره بسته بندی لوازم منزل

مشاوران باربری سریع بار بصورت 24 ساعته و شبانه روزی آماده ارائه مشاوره در زمینه بسته بندی به شما شهروندان عزیز می باشند.

باربری و اتوبار سریع بار در خدمت شما شهروندان عزیز تهرانی می باشد.

 

بسته بندی لوازم منزل

شماره تماس های اتوبار و باربری سریع بار

شعبه شمال تهران باربری سریع بار

22899389 - 021 - 22899435 - 021

شعبه غرب تهران باربری سریع بار

44308851 - 021 - 44317972 - 021

شعبه مرکز و شرق تهران باربری سریع بار

88557812 - 021

مدیریت (الهی): 7990697-0912

انتقادات و پیشنهادات: 9218769-0919

اتوبار و باربری سریع بار

شرکت باربری و حمل و نقل (اتوبار) سریع بار با سابقه ای طولانی و درخشان در زمینه حمل اثاثیه منزل، لوازم اداری، جهیزیه عرس، بسته بندی و حمل لوازم در خدمت همشهریان گرامی در کلیه مناطق تهران می باشد. سریع بار این اطمینان را به مشتریان می دهد که با کادری مجرب، امکانات حمل ونقل مدرن جابجایی راحت و مطمئنی را برای شما به ارمغان بیاورد.

اخبار اتوبار و باربری سریع بار