باربری و اتوبار پارک وی

اتوبار پارک ویباربری و اتوبار پارک وی

اتوبار و باربری پارک وی متخصص در امر حمل و نقل و بسته بندی بار و اثاثیه منزل می باشد و با پرسنلی حرفه ای ، خوش اخلاق و... .

باربری و اتوبار پارک وی دارای مجوز از اتحادیه باربری می باشد و با  بهترین سرویس دهی جهت حمل اثاثیه منزل ، حمل بار ادارات و... در خدمت شما شهروندان ساکن منطقه پارک وی می باشد.

با باربری و اتوبار پارک وی در هر نقطه از تهران هستید فقط کافیست با ما تماس حاصل فرمایید تا از خدمات باربری و اتوبار پارک وی (سریع بار) بهره مند شوید.

باربری و اتوبار پارک وی بزرگترین ناوگان حمل و نقل در شمال تهران می باشد و حمل بار درون شهری و برون شهری را نیز می پذیرد.

با باربری و اتوبار پارک وی حمل اثاثیه منزل ادارات شرکتها و... خود را به ما بسپارید.باربری و اتوبار پارک وی دارای  بیمه بوده و بار های شما شهروندان را به تمام نقاط تهران وشهرستانها حمل می نمایید.

باربری و اتوبار پارک وی دارای بزرگترین ماشینهای مسقف و موکت کاری شده می باشد که سلامت بار شما را تضمین می نماید.

شماره تماس های باربری و اتوبار پارک وی :

021-22899389 - 021-22899435

مدیریت (الهی) : 7990697-0912

انتقادات و پیشنهادات : 9218769-0919

انجام اثاث کشی و بسته بندی در منطقه پارک وی

خدمات باربری و اتوبار پارک وی

  • دارای بسته‌های مخصوص حمل رختخواب و کارتن حمل لباس جهت کم‌ کردن حجم لباس
  • دارای بسته بندی حرفه ای به سبک کشورهای اروپایی ( استرج رپ ، بابل رپ ) و با استفاده از کارتن‌های حجیم و محکم بصورت تضمینی
  • باربری و اتوبار پارک وی دارای بیمه‌ی کالا
  • جابجایی کالا بصورت صادراتی ، وارداتی و ترانزیت کالا
  • باربری پارک وی دارای کادری حرفه ای درجهت بسته بندی و جابجایی کالا
  • باربری و اتوبار پارک وی خدمات خود را بصورت شبانه‌روزی ارائه می نماید.

آشنایی با منطقه پارک وی تهران :

پارک‌ وی نام چهارراهی در شمال تهران است. این چهارراه در محل تقاطع خیابان ولیعصر و بزرگراه‌های چمران - مدرس قرار دارد. سمت شمال پارک‌ وی در محدوده منطقه ۱ شهرداری و سمت جنوب آن در محدوده منطقه ۳ شهرداری قرار دارد.

پل پارک‌ وی با جهتی شرقی-غربی در این محل واقع شده است. سمت شرقی پل پارک‌ وی در بزرگراه مدرس و سمت غربی آن در بزرگراه چمران امتداد یافته است.

 

اتوبار و باربری سریع بار

شرکت باربری و حمل و نقل (اتوبار) سریع بار با سابقه ای طولانی و درخشان در زمینه حمل اثاثیه منزل، لوازم اداری، جهیزیه عرس، بسته بندی و حمل لوازم در خدمت همشهریان گرامی در کلیه مناطق تهران می باشد. سریع بار این اطمینان را به مشتریان می دهد که با کادری مجرب، امکانات حمل ونقل مدرن جابجایی راحت و مطمئنی را برای شما به ارمغان بیاورد.

اخبار اتوبار و باربری سریع بار