باربری و اتوبار فردوس

اتوبار فردوسباربری و اتوبار فردوس

 باربری و اتوبار فردوس یا باربری فردوس یا اتوبار فردوس، آماده خدمت رسانی بطور شبانه روزی به شهروندان ساکن این منطقه می باشد. باربری و اتوبار فردوس با توجه به تخصص در زمینه باربری و بسته بندی و انواع خدمات باربری و اتوبار و حمل بار را بصورت شبانه روزی و 24 ساعته ارائه می دهد و دارای بیمه باربری نیز می باشد.
باربری و اتوبار فردوس یا باربری فردوس ارائه خدمات حمل و نقل کالا تهران شهرستان به مراکز دولتی و خصوصی اعم از حمل و نقل کالای تجاری ، مواد اولیه و ...  انجام می دهد.

شماره تماس های باربری و اتوبار فردوس :

021-44317972 - 021-44308851

مدیریت (الهی) : 7990697-0912

انتقادات و پیشنهادات : 9218769-0919

انجام اثاث کشی و بسته بندی در منطقه فردوس

خدمات باربری و اتوبار فردوس

  • دارای بسته‌های مخصوص حمل رختخواب و کارتن حمل لباس جهت کم‌ کردن حجم لباس
  • دارای بسته بندی حرفه ای به سبک کشورهای اروپایی ( استرج رپ ، بابل رپ ) و با استفاده از کارتن‌های حجیم و محکم بصورت تضمینی
  • باربری و اتوبار فردوس دارای بیمه‌ی کالا
  • جابجایی کالا بصورت صادراتی ، وارداتی و ترانزیت کالا
  • باربری فردوسفردوسفردوس دارای کادری حرفه ای درجهت بسته بندی و جابجایی کالا
  • باربری و اتوبار فردوس خدمات خود را بصورت شبانه‌روزی ارائه می نماید.

آشنایی با منطقه فردوس تهران :

 آریاشهر یا صادقیه محلّه‌ای در غرب تهران است. پس از انقلاب ایران (۱۳۵۷) نام آن از آریاشهر به صادقیّه تغییر داده شد. اکنون دربردارنده محله‌های از جمله صادقیه‌ی شمالی، صادقیه، بلوار فردوس و... است.

بخشی از صادقیه در منطقه ۲ شهرداری تهران و بخش‌های دیگر آن نیز در منطقه ۵ شهرداری تهران جای گرفته است. بزرگراه اشرفی اصفهانی مرز میان این دو منطقه می‌باشد که از فلکه‌ی دوم آریاشهر آغاز می‌شود به سمت شمال ادامه دارد. فلکهٔ دوم صادقیه (آریاشهر) در این محله قرار دارد که بزرگراه‌های محمدعلی جناح از جنوب و بزرگراه اشرفی اصفهانی از شمال، بزرگراه آیت‌الله کاشانی از غرب و خیابان ستارخان از شرق را به هم پیوند می‌دهد. در جنوب غربی این میدان ایستگاه متروی صادقیه جای گرفته است.

اتوبار و باربری سریع بار

شرکت باربری و حمل و نقل (اتوبار) سریع بار با سابقه ای طولانی و درخشان در زمینه حمل اثاثیه منزل، لوازم اداری، جهیزیه عرس، بسته بندی و حمل لوازم در خدمت همشهریان گرامی در کلیه مناطق تهران می باشد. سریع بار این اطمینان را به مشتریان می دهد که با کادری مجرب، امکانات حمل ونقل مدرن جابجایی راحت و مطمئنی را برای شما به ارمغان بیاورد.

اخبار اتوبار و باربری سریع بار