باربری و اتوبار ظفر

اتوبار ظفرباربری و اتوبار ظفر

اتوبار ظفر آماده خدمت گزاری در زمینه باربری و جابجای اثاثیه منزل می باشد.

باربری و اتوبار ظفر دارای خاورهای بزرگ و وانت و کامیونت که بصورت شبانه روزی ، دارای بیمه نامه ، دارای لوازم بسته بندی روز اروپا و باکارگران ورزیده و اخلاق مدار آماده ارائه هرگونه خدمات باربری در منطقه ظفر می‌ باشد.

باربری ظفر

باربری و اتوبار ظفر با استفاده از جدیدترین کامیون ها و خاور ها که مخصوص جابجای لوازم منزل می باشند استفاده می نماید. در باربری و اتوبار ظفر همه کامیون ها و خاور ها مسقف و موکت کاری شده می باشد.

باربری ظفر با استفاده از کادری حرفه ای در زمینه بسته بندی لوازم منزل سلامت کلیه لوازم و اثاثیه منزل شما شهروندان عزیز را تضمین می نماید.

اتوبار ظفر

اتوبار ظفر کلیه مناطق جهت باربری ،باربری و اتوبار میرداماد ،باربری و اتوبار مجیدیه ،باربری و اتوبار سید خندان ،باربری و اتوبار هروی ، باربری و اتوبار همت ، باربری و اتوبار مدرس در خدمت گزاری به همشهریان گرامی آماده می باشد.

شماره تماس های باربری و اتوبار ظفر :

021-22899389 - 021-22899435

مدیریت (الهی) : 7990697-0912

انتقادات و پیشنهادات : 9218769-0919

انجام اثاث کشی و بسته بندی در منطقه ظفر

خدمات باربری و اتوبار ظفر

  • دارای بسته‌های مخصوص حمل رختخواب و کارتن حمل لباس جهت کم‌ کردن حجم لباس
  • دارای بسته بندی حرفه ای به سبک کشورهای اروپایی ( استرج رپ ، بابل رپ ) و با استفاده از کارتن‌های حجیم و محکم بصورت تضمینی
  • باربری و اتوبار ظفر دارای بیمه‌ی کالا
  • جابجایی کالا بصورت صادراتی ، وارداتی و ترانزیت کالا
  • باربری ظفر دارای کادری حرفه ای درجهت بسته بندی و جابجایی کالا
  • باربری و اتوبار ظفر خدمات خود را بصورت شبانه‌روزی ارائه می نماید.

منطقه ظفر تهران :

خیابان شهید سرتیپ وحید دستگردی یا خیابان ظفر یکی از خیابان‌های شمالی تهران است که در منطقه ۳ شهرداری تهران قرار دارد. این خیابان که جهتی شرقی - غربی دارد از سمت غرب به خیابان ولیعصر و از سمت شرق به خیابان شریعتی منتهی می‌شود. این خیابان به موازات و در شمال بلوار میرداماد واقع شده است.

اتوبار و باربری سریع بار

شرکت باربری و حمل و نقل (اتوبار) سریع بار با سابقه ای طولانی و درخشان در زمینه حمل اثاثیه منزل، لوازم اداری، جهیزیه عرس، بسته بندی و حمل لوازم در خدمت همشهریان گرامی در کلیه مناطق تهران می باشد. سریع بار این اطمینان را به مشتریان می دهد که با کادری مجرب، امکانات حمل ونقل مدرن جابجایی راحت و مطمئنی را برای شما به ارمغان بیاورد.

اخبار اتوبار و باربری سریع بار