باربری و اتوبار الهیه

اتوبار الهیهباربری و اتوبار الهیه

باربری و اتوبار سریع بار در الهیه ، آماده خدمت رسانی به شهروندان تهرانی این منطقه می باشد. باربری و اتوبار الهیه  با توجه به تخصص و سابقه خود انواع خدمات باربری و اتوبار و حمل بار را به شهروندان منطقه الهیه با پشتیبانی بیمه باربری ارائه می دهد.
باربری و اتوبار الهیه با کارگران با تجربه و کارآزموده جابجایی بار و وسایل منزل شما را به صورت سریع و به شیوه مناسب و روز اروپا  انجام می دهد.

باربری الهیه

باربری الهیه با کامیون ها و خاور های مسقف و موکت کاری شده که مخصوص حمل اثاثیه و لوازم منزل می باشد لوازم منزل شما شهروندان عزیز را به سلامت جابه جا می نماییم.

اتوبار الهیه

باربری و اتوبار الهیه با استفاده از متخصصین مجرب در زمینه بسته بندی لوازم منزل سلامت لوازم منزل شما همشهریان عزیز در جابجایی را تضمین می نماید.

باربری و اتوبار الهیه کلیه خدمات خود را به صورت شبانه روزی ارائه می دهد.

شماره تماس های باربری و اتوبار الهیه :

021-22899389 - 021-22899435

مدیریت (الهی) : 7990697-0912

انتقادات و پیشنهادات : 9218769-0919

انجام اثاث کشی و بسته بندی در منطقه الهیه

خدمات باربری و اتوبار الهیه

  • دارای بسته‌های مخصوص حمل رختخواب و کارتن حمل لباس جهت کم‌ کردن حجم لباس
  • دارای بسته بندی حرفه ای به سبک کشورهای اروپایی ( استرج رپ ، بابل رپ ) و با استفاده از کارتن‌های حجیم و محکم بصورت تضمینی
  • باربری و اتوبار الهیه دارای بیمه‌ی کالا
  • جابجایی کالا بصورت صادراتی ، وارداتی و ترانزیت کالا
  • باربری الهیه دارای کادری حرفه ای درجهت بسته بندی و جابجایی کالا
  • باربری و اتوبار الهیه خدمات خود را بصورت شبانه‌روزی ارائه می نماید.

منطقه الهیه تهران :

الهیه یکی از محله‌های شمال شهر تهران است که در منطقه ۱ شهرداری تهران واقع شده است. به‌دلیل بالا بودن سطح منطقه الهیه، نسبت به دیگر نقاط شهر و دسترسی به منظره‌های زیبا، این محله یکی از گران‌ترین مناطق در شهر تهران محسوب می‌شود. در اطراف منطقه الهيه، بزرگراه‌های زيادی وجود دارد كه رفت وآمد در منطقه را آسان میكند. همچنین ساختمان‌های ديپلماتيك زيادی که محل اقامت اتباع خارجی است در اين منطقه وجود دارد.

اتوبار و باربری سریع بار

شرکت باربری و حمل و نقل (اتوبار) سریع بار با سابقه ای طولانی و درخشان در زمینه حمل اثاثیه منزل، لوازم اداری، جهیزیه عرس، بسته بندی و حمل لوازم در خدمت همشهریان گرامی در کلیه مناطق تهران می باشد. سریع بار این اطمینان را به مشتریان می دهد که با کادری مجرب، امکانات حمل ونقل مدرن جابجایی راحت و مطمئنی را برای شما به ارمغان بیاورد.

اخبار اتوبار و باربری سریع بار