باربری و اتوبار کاشانی

اتوبار کاشانیباربری و اتوبار کاشانی

باربری و اتوبار کاشانی یا اتوبار کاشانی و یا باربری کاشانی خدمات خود را بصورت شبانه روزی ارائه می نماید و دارای کارگرانی مجرب و کارآزموده در زمینه باربری و خدمات اتوبار و دارای  خدمات بسته بندی اقلام ریز و درشت نیز می باشد ، حمل و نقل و باربری در تهران و کاشانی می باشد، باربری و اتوبار کاشانی جابجایی بار و اثاث کشی شما شهروندان ساکن در تهران و کاشانی را برعهده می گیرد. اتوبار کاشانی و باربری کاشانی با بهره گیری از سالها تجربه آمادگی خود را جهت یک جابجایی بی دغدغه و راحت اعلام می نمایند . شما عزیزان می توانید با تکیه بر سالها تجربه و فعالیت های حمل و نقل در باربری و اتوبار کاشانی.

شماره تماس های باربری و اتوبار کاشانی :

021-44317972 - 021-44308851

مدیریت (الهی) : 7990697-0912

انتقادات و پیشنهادات : 9218769-0919

انجام اثاث کشی و بسته بندی در منطقه کاشانی

خدمات باربری و اتوبار کاشانی

  • دارای بسته‌های مخصوص حمل رختخواب و کارتن حمل لباس جهت کم‌ کردن حجم لباس
  • دارای بسته بندی حرفه ای به سبک کشورهای اروپایی ( استرج رپ ، بابل رپ ) و با استفاده از کارتن‌های حجیم و محکم بصورت تضمینی
  • باربری و اتوبار کاشانی دارای بیمه‌ی کالا
  • جابجایی کالا بصورت صادراتی ، وارداتی و ترانزیت کالا
  • باربری کاشانیکاشانیکاشانی دارای کادری حرفه ای درجهت بسته بندی و جابجایی کالا
  • باربری و اتوبار کاشانی خدمات خود را بصورت شبانه‌روزی ارائه می نماید.

آشنایی با منطقه کاشانی تهران :

بزرگراه آیت‌الله کاشانی نام بزرگراهی در غرب تهران است که از غرب به شهر زیبا و از شرق به فلکه دوم صادقیه منتهی می‌شود. کشیدگی این بزرگراه شمال‌غربی-جنوب شرقی است. این بزرگراه با بزرگراه‌های ستاری، حکیم و شهید باکری متقاطع است.

اتوبار و باربری سریع بار

شرکت باربری و حمل و نقل (اتوبار) سریع بار با سابقه ای طولانی و درخشان در زمینه حمل اثاثیه منزل، لوازم اداری، جهیزیه عرس، بسته بندی و حمل لوازم در خدمت همشهریان گرامی در کلیه مناطق تهران می باشد. سریع بار این اطمینان را به مشتریان می دهد که با کادری مجرب، امکانات حمل ونقل مدرن جابجایی راحت و مطمئنی را برای شما به ارمغان بیاورد.

اخبار اتوبار و باربری سریع بار