باربری و اتوبار پیروزی

اتوبار پیروزیباربری و اتوبار پیروزی

باربری و اتوبار پیروزی متخصص در بسته بندی وحمل اثاثیه منزل ، ادارات و... می باشد. باربری و اتوبار پیروزی دارای کامیون های مخصوص و موکت کاری شده می باشد که سلامت بار شما را تضمین می نمایید. سرویس دهی در باربری و اتوبار پیروزی بصورت شبانه روزی بوده و این مجموعه بصورت 24 ساعته در خدمت شما شهروندان منطقه پیروزی می باشد.

باربری و اتوبار پیروزی متخصص در امر بسته بندی می باشد و از متد های روز اروپا در بسته اثاثیه و بار استفاده می کند.

شماره تماس های باربری و اتوبار پیروزی :

021-88557812

مدیریت (الهی) : 7990697-0912

انتقادات و پیشنهادات : 9218769-0919

انجام اثاث کشی و بسته بندی در منطقه پیروزی

خدمات باربری و اتوبار پیروزی

  • دارای بسته‌های مخصوص حمل رختخواب و کارتن حمل لباس جهت کم‌ کردن حجم لباس
  • دارای بسته بندی حرفه ای به سبک کشورهای اروپایی ( استرج رپ ، بابل رپ ) و با استفاده از کارتن‌های حجیم و محکم بصورت تضمینی
  • باربری و اتوبار پیروزی دارای بیمه‌ی کالا
  • جابجایی کالا بصورت صادراتی ، وارداتی و ترانزیت کالا
  • باربری پیروزی دارای کادری حرفه ای درجهت بسته بندی و جابجایی کالا
  • باربری و اتوبار پیروزی خدمات خود را بصورت شبانه‌روزی ارائه می نماید.

آشنایی با منطقه پیروزی تهران :

 خیابان پیروزی (نام پیشین: خیابان فرح‌آباد) از مهم‌ترین خیابان‌های محله فرح‌آباد و محله نیرو هوایی واقع در منطقه ۱۳ شهرداری تهران می‌باشد. این خیابان از سمت غرب به میدان شهدا (ژاله سابق) و از سمت شرق به میدان شهید کلاهدوز (انتهای خیابان سی متری نیروهوایی) منتهی می‌شود. این خیابان محله‌های بزرگ و کوچک زیادی را به هم پیوند داده که بعضی از آنها خیلی قدیمی هستند. محله صددستگاه و چهارصد دستگاه از دیگر محلات مهم این خیابان می‌باشند. در خیابان پیروزی بسیاری از مکان‌ها با نام نیروهوایی دیده می‌شوند؛ از پادگان تا مرکز ساخت تسلیحات و سالن‌های ورزشی و تالارهای پذیرایی و خیابان‌ها و کوچه‌هایی که همه به نیروی هوایی مربوط می‌شوند. ایستگاه متروی شهدا، ایستگاه متروی شیخ‌الرئیس ، ایستگاه متروی پیروزی ، ایستگاه متروی نبرد ، ایستگاه متروی نیرو هوایی و ایستگاه متروی شهید کلاهدوز در مسیر خط ۴ متروی تهران ، در این خیابان قرار دارند.

اتوبار و باربری سریع بار

شرکت باربری و حمل و نقل (اتوبار) سریع بار با سابقه ای طولانی و درخشان در زمینه حمل اثاثیه منزل، لوازم اداری، جهیزیه عرس، بسته بندی و حمل لوازم در خدمت همشهریان گرامی در کلیه مناطق تهران می باشد. سریع بار این اطمینان را به مشتریان می دهد که با کادری مجرب، امکانات حمل ونقل مدرن جابجایی راحت و مطمئنی را برای شما به ارمغان بیاورد.

اخبار اتوبار و باربری سریع بار