باربری و اتوبارامیرآباد

باربری و اتوبارامیرآباد

دیگر نیاز به انتظار در خیابان جهت گرفتن وانت بار نیست.

هدف اتوبار امیرآباد رفع تمام نیازها در زمینه جابجایی بار، با ارائه خدمات ویژه است.

شما میتوانید با تعیین وقت و هماهنگی جهت برنامه ریزی کامل و دقیقی در اسباب کشی و جابجایی های خود داشته باشید.

باربری و اتوبار امیرآباد آماده ارائه هرگونه خدمات باربری مورد نیاز به همشهریان تهرانی ساکن در منطقه امیرآباد می‌ باشد.

باربری و اتوبار امیرآباد توانسته است رضایت کامل مشتریان خود را به صورت کامل برآورده کند. این مهم به کمک تلاش شبانه روزی گروه اتوبار امیرآباد و مدیریت منسجم و منظم آن بدست آمده است.

اتوبار امیرآباد به پشتوانه توانایی خود، بدون هیچ گونه محدودیت زمانی قایل به انجام خدمات باربری و اتوبار در تهران و اکثر نقاط ایران است.

شماره تماس های باربری و اتوبار امیرآباد :

021-88557812-88485414

مدیریت ( الهی ) : 7990697-0912

انتقادات و پیشنهادات : 9218769-0919

انجام اثاث کشی و بسته بندی در منطقه امیرآباد

خدمات باربری و اتوبار امیرآباد

  • دارای بسته‌های مخصوص حمل رختخواب و کارتن حمل لباس جهت کم‌ کردن حجم لباس
  • دارای بسته بندی حرفه ای به سبک کشورهای اروپایی ( استرج رپ ، بابل رپ ) و با استفاده از کارتن‌های حجیم و محکم بصورت تضمینی
  • باربری و اتوبار امیرآباد دارای بیمه‌ی کالا
  • جابجایی کالا بصورت صادراتی ، وارداتی و ترانزیت کالا
  • باربری امیرآباد دارای کادری حرفه ای درجهت بسته بندی و جابجایی کالا
  • باربری و اتوبار امیرآباد خدمات خود را بصورت شبانه‌روزی ارائه می نماید.

آشنایی با منطقه امیرآباد تهران :

اَمیرآباد یکی از محله های شهر تهران است. امیرآباد در منطقه ۶ شهرداری تهران واقع شده و نام خیابان اصلی آن خیابان کارگرشمالی (خیابان امیرآباد) است.
بیمارستان شریعتی در امیرآباد

امیرآباد از سوی شرق به بزرگراه کردستان و محله یوسف‌آباد، از سوی غرب به بزرگراه چمران و محله گیشا، از شمال به بزرگراه شهید همت و محله ده ونک و از سوی جنوب به بلوار کشاورز محدود می‌شود.

بخش‌های متعددی از دانشگاه تهران در این محدوده واقع شده‌اند ؛ از آن جمله می‌توان به دانشکده اقتصاد، دانشکده مدیریت، پردیس شماره ۲ دانشکده‌های فنی، دانشکده فیزیک و دانشکده ادبیات و زبان‌های خارجی اشاره کرد. ورزشگاه دانشکده تربیت بدنی دانشگاه تهران و مؤسسه چاپ و انتشارات دانشگاه تهران از اماکن مهم آن هستند. علاوه بر بخش هایی از دانشگاه تهران ، پردیس دانشگاه تربیت مدرس نیز در این محله واقع شده است.

همچنین سازمان انرژی اتمی ایران و راکتور تحقیقاتی تهران در شمال این محله قرار دارد.

بیمارستان قلب تهران، بیمارستان دکتر شریعتی تهران و کلینیک تخصصی دندان پزشکی ۶۰۰ ارتش نیز در امیرآباد است.

مجموعه برج های سه گانه مسکونی آ.اس.پ و مراکز تفریحی و خرید مجاور آن و همچنین برج بین‌المللی تهران به ارتفاع ۱۶۲ متر ، در ۵۶ طبقه که بلندترین برج مسکونی ایران می‌باشد ؛ در شمال این محله واقع شده اند.

از مراکز دیدنی ، تفریحی و رفاهی این محله نیز می‌توان به پارک لاله، مرکز خرید لاله ، بازارچه لاله ، موزه هنرهای معاصر و موزه فرش اشاره کرد. همچنین هتل بین المللی لاله در مجاورت پارک لاله و هتل بین المللی اسپیناس خلیج فارس در بلوار کشاورز و در این محله تهران واقع شده اند.

از مراکز ورزشی امیرآباد علاوه بر ورزشگاه دانشکده تربیت بدنی دانشگاه تهران ، می‌توان مجموعه ورزشی خورشید ایرانیان در بلوار آزادگان (شیخ بهایی جنوبی) را نام برد.

 

اتوبار و باربری سریع بار

شرکت باربری و حمل و نقل (اتوبار) سریع بار با سابقه ای طولانی و درخشان در زمینه حمل اثاثیه منزل، لوازم اداری، جهیزیه عرس، بسته بندی و حمل لوازم در خدمت همشهریان گرامی در کلیه مناطق تهران می باشد. سریع بار این اطمینان را به مشتریان می دهد که با کادری مجرب، امکانات حمل ونقل مدرن جابجایی راحت و مطمئنی را برای شما به ارمغان بیاورد.

اخبار اتوبار و باربری سریع بار