باربری و اتوبار نیروی هوایی

اتوبار نیروی هواییباربری و اتوبار نیروی هوایی

باربری و اتوبار نیروی هوایی خدمات خود را بصورت شبانه روزی و 24 ساعته ارائه می دهد. باربری و اتوبار نیروی هوایی با کارگرانی مجرب و با اخلاق و کاری جابجایی شما شهروندان ساکن در منطقه نیروی هوایی انجام می نمایند.

باربری و اتوبار نیروی هوایی با استفاده از کادری مجرب در زمینه بسته بندی با جدید ترین متدهای روز اروپا در خدمت شما شهروندان ساکن در منطقه نیروی هوایی می باشد.

شماره تماس های باربری و اتوبار نیروی هوایی :

021-88557812

مدیریت (الهی) : 7990697-0912

انتقادات و پیشنهادات : 9218769-0919

انجام اثاث کشی و بسته بندی در منطقه نیروی هوایی

خدمات باربری و اتوبار نیروی هوایی

  • دارای بسته‌های مخصوص حمل رختخواب و کارتن حمل لباس جهت کم‌ کردن حجم لباس
  • دارای بسته بندی حرفه ای به سبک کشورهای اروپایی ( استرج رپ ، بابل رپ ) و با استفاده از کارتن‌های حجیم و محکم بصورت تضمینی
  • باربری و اتوبار نیروی هوایی دارای بیمه‌ ی کالا
  • جابجایی کالا بصورت صادراتی ، وارداتی و ترانزیت کالا
  • باربری نیروی هوایی دارای کادری حرفه ای درجهت بسته بندی و جابجایی کالا
  • باربری و اتوبار نیروی هوایی خدمات خود را بصورت شبانه‌روزی ارائه می نماید.

آشنایی با منطقه نیروی هوایی تهران :

 نیروی هوایی نام یکی از محله‌های شهر تهران است. این محله در سمت شرق تهران قرار دارد و جزئی از منطقه ۱۳ شهرداری تهران به حساب می‌آید. این محله از جنوب به خیابان پیروزی ، از شرق به خیابان ۳۰ متری نیروی هوایی ، از شمال به پادگان نیروی هوایی و از غرب به خیابان دهقان محدود می‌شود. تاریخچه شکل گیری محله نیروی هوایی به اوایل دهه ۱۳۴۰ شمسی باز می‌گردد. اولین ساکنان این محله افسران و درجه داران نیروی هوایی ارتش ایران بودند و به همین دلیل و همچنین مجاورت با پادگان نیروی هوایی به این نام خوانده می‌شود. نیزوی هوایی از شبکه خیابانی منظمی برخودار است که خیابان‌های اصلی آن در راستای شمالی - جنوبی قرار دارند و کوچه‌های در جهت شرق به غرب امتداد یافته‌اند. خیابان پنجم ، اول و فلکه دوم نیروی هوایی از مکان اصلی این محله محسوب می‌شوند که تجمع کاربری تجاری در آنها بیشتر است.

اتوبار و باربری سریع بار

شرکت باربری و حمل و نقل (اتوبار) سریع بار با سابقه ای طولانی و درخشان در زمینه حمل اثاثیه منزل، لوازم اداری، جهیزیه عرس، بسته بندی و حمل لوازم در خدمت همشهریان گرامی در کلیه مناطق تهران می باشد. سریع بار این اطمینان را به مشتریان می دهد که با کادری مجرب، امکانات حمل ونقل مدرن جابجایی راحت و مطمئنی را برای شما به ارمغان بیاورد.

اخبار اتوبار و باربری سریع بار