باربری و اتوبار مجیدیه

اتوبار مجیدیهباربری و اتوبار مجیدیه

باربری و اتوبار مجیدیه آماده جابجایی اثاثیه منازل ، شرکت ها ، یخچال ساید بای ساید ، گاوصندوق ، پیانو و... می باشد و با کارگران حرفه ای و مجرب تضمین جابجای بار در کوتاه ترین زمان را به شهروندان ساکن در منطقه مجیدیه را می دهد.

باربری و اتوبار مجیدیه با داشتن ماشين های بزرگ ومسقف و مخصوص جابجای بار و کالا و اثاثیه منزل می باشد و برخورداری از رانندگان خوش اخلاق و با آشنايي کامل به تمام نقاط تهران و متخصصان بسته بندی آماده انجام امور حمل و نقل همشهریان ساکن در منطقه مجیدیه می باشد.

شماره تماس های باربری و اتوبار مجیدیه :

021-88557812

مدیریت (الهی) : 7990697-0912

انتقادات و پیشنهادات : 9218769-0919

انجام اثاث کشی و بسته بندی در منطقه مجیدیه

خدمات باربری و اتوبار مجیدیه

  • دارای بسته‌های مخصوص حمل رختخواب و کارتن حمل لباس جهت کم‌ کردن حجم لباس
  • دارای بسته بندی حرفه ای به سبک کشورهای اروپایی ( استرج رپ ، بابل رپ ) و با استفاده از کارتن‌های حجیم و محکم بصورت تضمینی
  • باربری و اتوبار مجیدیه دارای بیمه‌ی کالا
  • جابجایی کالا بصورت صادراتی ، وارداتی و ترانزیت کالا
  • باربری مجیدیه دارای کادری حرفه ای درجهت بسته بندی و جابجایی کالا
  • باربری و اتوبار مجیدیه خدمات خود را بصورت شبانه‌روزی ارائه می نماید.

آشنایی با منطقه مجیدیه تهران :

 محله مجیدیه یکی از محلات قدیمی شرق تهران است. محلهٔ مجیدیه از شمال به بزرگراه همت ، از جنوب به مسیل باختر ، از شرق به خیابان کرمان و از غرب به بزرگراه صیاد شیرازی محدود است. نام جدید خیابان مجیدیه خیابان شهید استاد حسن بنا است؛ که در مبارزات سیاسی پیش از انقلاب ۱۳۵۷ کشته شد. بزرگراه رسالت این محله را به دو قسمت مجیدیه شمالی و مجیدیه جنوبی تقسیم کرده است. اکنون به‌واسطهٔ گذر بزرگراه‌های همت و صیاد شیرازی کل محله به‌چند بن‌بست ختم می‌شود.

اتوبار و باربری سریع بار

شرکت باربری و حمل و نقل (اتوبار) سریع بار با سابقه ای طولانی و درخشان در زمینه حمل اثاثیه منزل، لوازم اداری، جهیزیه عرس، بسته بندی و حمل لوازم در خدمت همشهریان گرامی در کلیه مناطق تهران می باشد. سریع بار این اطمینان را به مشتریان می دهد که با کادری مجرب، امکانات حمل ونقل مدرن جابجایی راحت و مطمئنی را برای شما به ارمغان بیاورد.

اخبار اتوبار و باربری سریع بار