باربری و اتوبار شهدا

اتوبار شهداباربری و اتوبار شهدا

باربری و اتوبار شهدا متخصص در بسته بندی وحمل اثاثیه منزل ، ادارات و... می باشد. باربری و اتوبار شهدا دارای کامیون های مخصوص و موکت کاری شده می باشد که سلامت بار شما را تضمین می نمایید. سرویس دهی در باربری و اتوبار شهدا بصورت شبانه روزی بوده و این مجموعه بصورت 24 ساعته در خدمت شما شهروندان منطقه شهدا می باشد.

شماره تماس های باربری و اتوبار شهدا :

021-88557812

مدیریت (الهی) : 7990697-0912

انتقادات و پیشنهادات : 9218769-0919

انجام اثاث کشی و بسته بندی در منطقه شهدا

خدمات باربری و اتوبار شهدا

  • دارای بسته‌های مخصوص حمل رختخواب و کارتن حمل لباس جهت کم‌ کردن حجم لباس
  • دارای بسته بندی حرفه ای به سبک کشورهای اروپایی ( استرج رپ ، بابل رپ ) و با استفاده از کارتن‌های حجیم و محکم بصورت تضمینی
  • باربری و اتوبار شهدا دارای بیمه‌ی کالا
  • جابجایی کالا بصورت صادراتی ، وارداتی و ترانزیت کالا
  • باربری شهدا دارای کادری حرفه ای درجهت بسته بندی و جابجایی کالا
  • باربری و اتوبار شهدا خدمات خود را بصورت شبانه‌روزی ارائه می نماید.

آشنایی با منطقه شهدا تهران :

میدان شهدا میدانی تاریخی در مرکز شهر تهران، پایتخت ایران، است. این میدان که پیشتر با نام میدان ژاله شناخته شده بود ، محل وقوع حادثه ۱۷ شهریور است و به همین علّت میدان شهدا نام گرفت. این میدان از سوهای مختلف، در میان خیابان‌های ۱۷ شهریور (شهباز) ، پیروزی (فرح‌آباد) و مجاهدین اسلام قرار دارد.

اتوبار و باربری سریع بار

شرکت باربری و حمل و نقل (اتوبار) سریع بار با سابقه ای طولانی و درخشان در زمینه حمل اثاثیه منزل، لوازم اداری، جهیزیه عرس، بسته بندی و حمل لوازم در خدمت همشهریان گرامی در کلیه مناطق تهران می باشد. سریع بار این اطمینان را به مشتریان می دهد که با کادری مجرب، امکانات حمل ونقل مدرن جابجایی راحت و مطمئنی را برای شما به ارمغان بیاورد.

اخبار اتوبار و باربری سریع بار