باربری و اتوبار تهرانپارس

اتوبار تهرانپارسباربری و اتوبار تهرانپارس

باربری و اتوبار تهرانپارس خدمات باربری و اتوبار خود را به صورت 24 ساعته ارائه می نماید و با استفده از کارگرانی حرفه ای و مجرب بار شما شهروندان ساکن در منطقه تهرانپارس را در سریع ترین زمان ممکن و با اطمینان جابجا می نماید.

باربری و اتوبار تهرانپارس با استفاده از جدیدترین متد های بسته بندی اروپا در خدمت شما شهروندان ساکن در منطقه تهرانپارس می باشد . باربری و اتوبار تهرانپارس توانایی جابجایی اجسام و بار های سنگین و بد بار ازجمله یخچال ساید بای ساید ، گاوصندوق ، پیانو و... را نیز دارا می باشد.

شماره تماس های باربری و اتوبار تهرانپارس :

021-88557812

مدیریت (الهی) : 7990697-0912

انتقادات و پیشنهادات : 9218769-0919

انجام اثاث کشی و بسته بندی در منطقه تهرانپارس

خدمات باربری و اتوبار تهرانپارس

  • دارای بسته‌های مخصوص حمل رختخواب و کارتن حمل لباس جهت کم‌ کردن حجم لباس
  • دارای بسته بندی حرفه ای به سبک کشورهای اروپایی ( استرج رپ ، بابل رپ ) و با استفاده از کارتن‌های حجیم و محکم بصورت تضمینی
  • باربری و اتوبار تهرانپارس دارای بیمه‌ی کالا
  • جابجایی کالا بصورت صادراتی ، وارداتی و ترانزیت کالا
  • باربری تهرانپارس دارای کادری حرفه ای درجهت بسته بندی و جابجایی کالا
  • باربری و اتوبار تهرانپارس خدمات خود را بصورت شبانه‌روزی ارائه می نماید.

آشنایی با منطقه تهرانپارس تهران :

 تهرانپارس نام کوی بزرگی است که در شمال شرق شهر تهران واقع شده است. زمین‌های این محله پیش از این به دو بخش شرقی و غربی نسبت به بلوار تیرانداز تقسیم‌بندی می‌شد.

اتوبار و باربری سریع بار

شرکت باربری و حمل و نقل (اتوبار) سریع بار با سابقه ای طولانی و درخشان در زمینه حمل اثاثیه منزل، لوازم اداری، جهیزیه عرس، بسته بندی و حمل لوازم در خدمت همشهریان گرامی در کلیه مناطق تهران می باشد. سریع بار این اطمینان را به مشتریان می دهد که با کادری مجرب، امکانات حمل ونقل مدرن جابجایی راحت و مطمئنی را برای شما به ارمغان بیاورد.

اخبار اتوبار و باربری سریع بار