باربری و اتوبار همت

اتوبار همتباربری و اتوبار همت

 باربری و اتوبار همت دارای کارکنانی زبده و خوش اخلاق می باشد و در زمینه بسته بندی دارای تخصص های لازم نیز می باشد.

باربری و اتوبار همت دارای بیمه بوده و کلیه نرخ های باربری همت بر طبق نرخ اتحادیه می باشد.

باربری و اتوبار همت بصورت شبانه روزی در خدمت شهروندان منطقه همت می باشد.

باربری همت دارای کامیون های مسقف و موکت کاری شده می باشد.

شماره تماس های باربری و اتوبار همت :

021-44317972 - 021-44308851

مدیریت (الهی) : 7990697-0912

انتقادات و پیشنهادات : 9218769-0919

انجام اثاث کشی و بسته بندی در منطقه همت

اتوبار و باربری سریع بار

خدمات باربری و اتوبار همت

  • دارای بسته‌های مخصوص حمل رختخواب و کارتن حمل لباس جهت کم‌ کردن حجم لباس
  • دارای بسته بندی حرفه ای به سبک کشورهای اروپایی ( استرج رپ ، بابل رپ ) و با استفاده از کارتن‌های حجیم و محکم بصورت تضمینی
  • باربری و اتوبار همت دارای بیمه‌ی کالا
  • جابجایی کالا بصورت صادراتی ، وارداتی و ترانزیت کالا
  • باربری همت دارای کادری حرفه ای درجهت بسته بندی و جابجایی کالا
  • باربری و اتوبار سریع بار خدمات خود را بصورت شبانه‌روزی ارائه می نماید.

آشنایی با منطقه همت تهران :

 بزرگراه شهید همت نام یکی از بزرگراه‌های تهران است که معمولاً از آن با نام بزرگراه همت نام برده می‌شود. این بزرگراه اصلی‌ترین راه ارتباطی شرق به غرب و غرب به شرق تهران است.

این بزرگراه به نام محمد ابراهیم همت، یکی از فرماندهان سپاه پاسداران نام‌گذاری شده‌است. لازم به ذکر است که بخشهایی از این بزرگراه که قبل از انقلاب ساخته شده بود اسامی دیگری داشته است. این بزرگراه از شهرک غرب (شهرک قدس فعلی) تا تقاطع خیابان توانیر به نام بزرگراه طرشت شناخته می شد. از محدوده شهرک غرب به سمت غرب تا دره پونک به نام بزرگراه صلاح الدین ایوبی نام گذاری شده بود. همچنین بخش در دست ساختمان از توانیر به سمت شرق به نام بزرگراه ۷۶ متری شمال شهستان و بعد از انقلاب به نام بزرگراه ۷۶ متری شمال عباس آباد نام گذاری شده بود.

بزرگراه همت از سمت شرق به بزرگراه شهید زین الدین۳۵.۷۵۸۱۱° شمالی ۵۱.۵۰۷۱۶۸° شرقی رسیده و در ادامه آن، بزرگراه شهید زین‌الدین به تقاطع بزرگراه امام علی و در نهایت به تقاطع چند طبقه سه راه آزمایش می‌رسد. در آینده قرار است این بزرگراه از سمت غرب توسعه یابد.۳۵.۷۵۹۰۵° شمالی ۵۱.۱۷۶۰۳۳° شرقی برای کاهش ترافیک سنگین این بزرگ‌راه، طرح‌های مختلفی ارائه شده‌است که بیشتر آنها، تغییر در برنامه‌ریزی ترافیک و طرح هندسی قسمت‌های مختلف منتهی به این بزرگراه به‌ویژه رمپ و لوپ‌های ورودی و خروجی به آن است.

اتوبار و باربری سریع بار

شرکت باربری و حمل و نقل (اتوبار) سریع بار با سابقه ای طولانی و درخشان در زمینه حمل اثاثیه منزل، لوازم اداری، جهیزیه عرس، بسته بندی و حمل لوازم در خدمت همشهریان گرامی در کلیه مناطق تهران می باشد. سریع بار این اطمینان را به مشتریان می دهد که با کادری مجرب، امکانات حمل ونقل مدرن جابجایی راحت و مطمئنی را برای شما به ارمغان بیاورد.

اخبار اتوبار و باربری سریع بار