باربری و اتوبار نیایش

اتوبار نیایشباربری و اتوبار نیایش

 اتوبار و باربری نیایش متخصص در امر حمل و نقل و بسته بندی تخصصی وسایل با پرسنلی خوش اخلاق وحرفه ای در خدمت شما شهروندان منطقه نیایش می باشد. باربری و اتوبار نیایش دارای مجوز از اتحادیه باربری می باشد و با  بهترین سرویس دهی جهت حمل اثاثیه منزل و ...
باربری و اتوبار نیایش دارای کامیون ها و خاور های مسقف و موکت کاری شده می باشد و باربری و اتوبار نیایش خدمات خود را بصورت شبانه روزی ارائه می نماید.

شماره تماس های باربری و اتوبار نیایش :

021-44317972 - 021-44308851

مدیریت (الهی) : 7990697-0912

انتقادات و پیشنهادات : 9218769-0919

انجام اثاث کشی و بسته بندی در منطقه نیایش

اتوبار و باربری سریع بار

خدمات باربری و اتوبار نیایش

  • دارای بسته‌های مخصوص حمل رختخواب و کارتن حمل لباس جهت کم‌ کردن حجم لباس
  • دارای بسته بندی حرفه ای به سبک کشورهای اروپایی ( استرج رپ ، بابل رپ ) و با استفاده از کارتن‌های حجیم و محکم بصورت تضمینی
  • باربری و اتوبار نیایش دارای بیمه‌ی کالا
  • جابجایی کالا بصورت صادراتی ، وارداتی و ترانزیت کالا
  • باربری نیایش دارای کادری حرفه ای درجهت بسته بندی و جابجایی کالا
  • باربری و اتوبار سریع بار خدمات خود را بصورت شبانه‌روزی ارائه می نماید.

آشنایی با منطقه نیایش تهران :

 بزرگراه نیایش یکی از بزرگراه‌های تهران است که از سوی غرب خیابان ولیعصر و در جنوب بوستان ملت در شمال مرکزی تهران آغاز شده و به سوی غرب تهران کشیده می‌شود. این بزرگراه در راه خود با بزرگراه‌های چمران٬ یادگار امام و اشرفی اصفهانی تقاطع دارد. کار ساخت تونل نیایش که پیوند دهندهٔ بزرگراه نیایش به بزرگراه صدر است٬ در راستای خاوری این بزرگراه در دست انجام است.

اتوبار و باربری سریع بار

شرکت باربری و حمل و نقل (اتوبار) سریع بار با سابقه ای طولانی و درخشان در زمینه حمل اثاثیه منزل، لوازم اداری، جهیزیه عرس، بسته بندی و حمل لوازم در خدمت همشهریان گرامی در کلیه مناطق تهران می باشد. سریع بار این اطمینان را به مشتریان می دهد که با کادری مجرب، امکانات حمل ونقل مدرن جابجایی راحت و مطمئنی را برای شما به ارمغان بیاورد.

اخبار اتوبار و باربری سریع بار