باربری و اتوبار نیاوران

اتوبار نیاورانباربری و اتوبار نیاوران

باربری سریع بار ، حمل و نقل بار و اثاثیه منزل در داخل شهر تهران در منطقه نیاوران .باربری و اتوبار سریع بار آماده ارائه خدمات به شهروندان تهرانی ساکن در منطقه نیاوران می باشد. این باربری با استفاده از کادر مجرب و مطمئن بار شمار را تضمین می کند و آماده خدمت گزاری به تمام شهروندان تهران می باشد.
اتوبار نیاوران متخصص در امر بابری و حمل اثاثیه و بار های منزل ، اتوبار نیاوران با نرخ تعاونی کار می کند.اتوبار نیاوران حتی در ایام تعطیل نیز خدمتگذار شهروند های تهرانی نیز می باشد.

باربری و اتوبار نیاوران با استفاده از متخصصان و کارمندان مجرب در زمینه بسته بندی لوازم منزل خدمتگزار شهروندان منطقه نیاوران می باشد.

در باربری نیاوران بسته بندی به شیوه کشورهای اروپای ( استرچ رپ ، بابل رپ ، فوم های حباب دار) می باشد.

باربری نیاوران امکان حمل اجسام سنگین از جمله یخچال ساید بای ساید ، پیانو ، گاو صندوق و ... را نیز دارا می باشد.

باربری و اتوبار نیاوران از نمایندگی های سریع بار در تهران می باشد.

شماره تماس های باربری و اتوبار نیاوران :

021-22899389 - 021-22899435

مدیریت (الهی) : 7990697-0912

انتقادات و پیشنهادات : 9218769-0919

انجام اثاث کشی و بسته بندی در منطقه نیاوران

خدمات باربری و اتوبار نیاوران

  • دارای بسته‌های مخصوص حمل رختخواب و کارتن حمل لباس جهت کم‌ کردن حجم لباس
  • دارای بسته بندی حرفه ای به سبک کشورهای اروپایی ( استرج رپ ، بابل رپ ) و با استفاده از کارتن‌های حجیم و محکم بصورت تضمینی
  • باربری و اتوبار نیاوران دارای بیمه‌ی کالا
  • جابجایی کالا بصورت صادراتی ، وارداتی و ترانزیت کالا
  • باربری نیاوران دارای کادری حرفه ای درجهت بسته بندی و جابجایی کالا
  • باربری و اتوبار نیاوران خدمات خود را بصورت شبانه‌روزی ارائه می نماید.

آشنایی با منطقه نیاوران تهران :

نیاوران نام یکی از مناطق شمالی تهران است که در دامنه‌های جنوبی رشتهٔ کوه البرز قرار دارد. این منطقه از غرب با دربند، از جنوب با فرمانیه و از شرق با دارآباد هم‌ مرز است.

نیاوران از دو بخش نی و آوران تشکیل شده و از آنجا که منطقه‌ای دارای نی زار بوده اینگونه نامیده شده است. بنا به نظر دیگری نیاوران از نام نارون آمده است که به معنی (محلی که در آن درخت انار می‌ روید) می‌باشد.

همچنین ادعا شده است که این منطقه در ابتدا گردوی خوانده می‌شده و در زمان ناصرالدین شاه این نام به نیاوران به معنی کاخ دارای عظمت تغییر کرده است.

اتوبار و باربری سریع بار

شرکت باربری و حمل و نقل (اتوبار) سریع بار با سابقه ای طولانی و درخشان در زمینه حمل اثاثیه منزل، لوازم اداری، جهیزیه عرس، بسته بندی و حمل لوازم در خدمت همشهریان گرامی در کلیه مناطق تهران می باشد. سریع بار این اطمینان را به مشتریان می دهد که با کادری مجرب، امکانات حمل ونقل مدرن جابجایی راحت و مطمئنی را برای شما به ارمغان بیاورد.

اخبار اتوبار و باربری سریع بار