باربری و اتوبار میرداماد

اتوبار میردامادباربری و اتوبار میرداماد

 اتوبار میرداماد با تکیه بر کادر فنی و خودروهای مجهز بصورت تمام وقت و متد های روز بسته بندی تخصصی همه روزه آماده خدمات رسانی به مشتریان خود و همشهریان عزیز و محترم در منطقه میرداماد می باشد.

باربری میرداماد

باربری و اتوبار میرداماد با استفاده از کادری مجرب و حرفه ای در خدمت شما عزیزان می باشد تا باربری و اتوبار میرداماد بار و اثاثیه و لوازم منزل شما عزیزان را در سریع ترین زمان ممکن جایجا می نماید.

اتوبار میرداماد

کلیه خدمات باربری میرداماد بصورت 24 ساعته و بدون تعطیلی ارائه می شود.

خدمات باربری و اتوبار میرداماد

 1. ارائه‌ خدمات تخصصی در زمینه بسته ‌بندی اثاثیه منزل و حمل آن به بهترین شکل
 2. انجام بسته بندی های مخصوص برای حمل رختخوابو  لباس
 3. استفاده از کارتن‌های حجیم و محکم جهت بسته ‌بندی
 4. باربری و اتوبار میرداماد خدمات خود را بصورت شبانه‌ روزی ارائه می نماید
 5. در باربری و اتوبار میرداماد از کارگران مجرب جهت خدمات بسته‌بندی و جابجایی بار و اثاثیه استفاده می شود
 6. باربری و اتوبار میرداماد از ماشین های بزرگ، کوچک، مسقف ، درانواع مختلف برای حمل اثاثیه و وسایل (خاور، ایسوزو، وانت و نیسان) استفاده می نماید.

شماره تماس های باربری و اتوبار میرداماد :

021-22899389 - 021-22899435

مدیریت (الهی) : 7990697-0912

انتقادات و پیشنهادات : 9218769-0919

انجام اثاث کشی و بسته بندی در منطقه میرداماد

خدمات باربری و اتوبار میرداماد

 • دارای بسته‌های مخصوص حمل رختخواب و کارتن حمل لباس جهت کم‌ کردن حجم لباس
 • دارای بسته بندی حرفه ای به سبک کشورهای اروپایی ( استرج رپ ، بابل رپ ) و با استفاده از کارتن‌های حجیم و محکم بصورت تضمینی
 • باربری و اتوبار میرداماد دارای بیمه‌ی کالا
 • جابجایی کالا بصورت صادراتی ، وارداتی و ترانزیت کالا
 • باربری میرداماد دارای کادری حرفه ای درجهت بسته بندی و جابجایی کالا
 • باربری و اتوبار میرداماد خدمات خود را بصورت شبانه‌روزی ارائه می نماید.

منطقه میرداماد تهران :

بلوار میرداماد که خیابان میرداماد نیز نامیده می‌شود، از بلوارهای زیبا و نسبتاً عریض شهر تهران است که در محله داودیه و در منطقه ۳ شهرداری تهران واقع شده‌است. شهرت این بلوار سبب گردیده تا ساکنین تهران محلهٔ داودیه را غالباً با نام میرداماد بشناسند.

بلوار میرداماد از سوی شرق به خیابان شریعتی (کوروش کبیر یا جاده قدیم شمیران پیشین) و از سوی غرب به خیابان ولی‌عصر (پهلوی پیشین) منتهی می‌شود. راه‌های اصلی متقاطع با این خیابان عبارتند از بزرگراه آفریقا (جردن)، بزرگراه مدرس و خیابان نفت. بلوار میرداماد در بخش شرقی خود از میدانی به نام میدان مادر (محسنی) می‌گذرد. در تقاطع بزرگراه مدرس و بلوار میرداماد بخشی از این خیابان از پلی روگذر به نام پل میرداماد می‌گذرد.

این بلوار به نام میر برهان‌الدین محمدباقر استرآبادی معروف به میرداماد، فیلسوف و فقیه دوره صفویان و از ارکان مکتب فلسفی اصفهان نام‌گذاری شده‌است. نام پیشین آن، بلوار ششم بهمن و بلوار پهلوی بوده و از جمله مسیرهایی به شمار می‌رفته که آبادی‌هایی چون چالهرز، دروس و ضرابخانه را به ده ونک متصل می‌ساخته‌است.

اتوبار و باربری سریع بار

شرکت باربری و حمل و نقل (اتوبار) سریع بار با سابقه ای طولانی و درخشان در زمینه حمل اثاثیه منزل، لوازم اداری، جهیزیه عرس، بسته بندی و حمل لوازم در خدمت همشهریان گرامی در کلیه مناطق تهران می باشد. سریع بار این اطمینان را به مشتریان می دهد که با کادری مجرب، امکانات حمل ونقل مدرن جابجایی راحت و مطمئنی را برای شما به ارمغان بیاورد.

اخبار اتوبار و باربری سریع بار