باربری و اتوبار قیطریه

اتوبار قیطریهباربری و اتوبار قیطریه

باربری و اتوبار قیطریه متخصص در امر باربری می باشد و با استفاده از کاگران کاری و با اخلاق تمام تلاش خود را در زمینه خدمت به شهروندان تهران بزرگ می نمایید.

باربری قیطریه

باربری و اتوبار قیطریه با استفاده از انواع کامیونت و وانت اثاث کشی را برای شما آسان خواهد نمود.

اتوبار قیطریه

باربری و اتوبار قیطریه کارگران متخصص بسته بندی ، کارگران متخصص به جابجایی و کارگرانی متخصص بار شکستنی و چینی  را نیز دارا می باشد.

شماره تماس های باربری و اتوبار قیطریه :

021-22899389 - 021-22899435

مدیریت (الهی) : 7990697-0912

انتقادات و پیشنهادات : 9218769-0919

انجام اثاث کشی و بسته بندی در منطقه قیطریه

خدمات باربری و اتوبار قیطریه

  • دارای بسته‌های مخصوص حمل رختخواب و کارتن حمل لباس جهت کم‌ کردن حجم لباس
  • دارای بسته بندی حرفه ای به سبک کشورهای اروپایی ( استرج رپ ، بابل رپ ) و با استفاده از کارتن‌های حجیم و محکم بصورت تضمینی
  • باربری و اتوبار قیطریه دارای بیمه‌ی کالا
  • جابجایی کالا بصورت صادراتی ، وارداتی و ترانزیت کالا
  • باربری قیطریه دارای کادری حرفه ای درجهت بسته بندی و جابجایی کالا
  • باربری و اتوبار قیطریه خدمات خود را بصورت شبانه‌روزی ارائه می نماید.

منطقه قیطریه تهران :

قیطریه یکی از محلات قدیمی شمیرانات در شمال تهران است. وجود بزرگترین و زیباترین پارک تفریحی منطقه به نام پارک قیطریه از خصوصیات منحصر به فرد زیست محیطی این محل می‎باشد.
این محله با مساحتی معادل ۱٬۵۲۷۱۱۶ کیلومتر مربع در منطقه ۱ شهر تهران واقع شده. محدوده فعلی این محله از شمال به خیابان قیطریه، بلوار صبا و شمال پارک قیطریه، از جنوب به بزرگراه صدر، از شرق به بلوار قیطریه و شرق پارک قیطریه و از غرب به خیابان شریعتی منتهی می گردد.

دلیل شکل‎گیری این محله را نیز مانند بیشتر محلات شمیرانات می توان کشاورزی و باغداری دانست. افراد موثر در شکل‎گیری آن کارگرانی بودند که برای دیگران کشاورزی و باغداری می‎کردند. انقلاب اسلامی را نیز می‎توان یکی از بزرگترین تحولاتی به شمار آورد که باعث رشد جمعیت این محله شده است. اقوامی که باعث شکل‎گیری این محله شده‎اند، اقوامی هستند که از شهرستان بروجرد واقع در استان لرستان به این محل آمده‎اند و تشکیل خانواده داده و اساس و بنیان این محله را پی‎ریزی نمودند.

اتوبار و باربری سریع بار

شرکت باربری و حمل و نقل (اتوبار) سریع بار با سابقه ای طولانی و درخشان در زمینه حمل اثاثیه منزل، لوازم اداری، جهیزیه عرس، بسته بندی و حمل لوازم در خدمت همشهریان گرامی در کلیه مناطق تهران می باشد. سریع بار این اطمینان را به مشتریان می دهد که با کادری مجرب، امکانات حمل ونقل مدرن جابجایی راحت و مطمئنی را برای شما به ارمغان بیاورد.

اخبار اتوبار و باربری سریع بار