باربری و اتوبار فرحزاد

اتوبار فرحزادباربری و اتوبار فرحزاد

باربری و اتوبار فرحزاد آماده ارائه هرگونه خدمات به همشهریان تهرانی ساکن در منطقه فرحزاد می‌ باشد.

 • باربری و اتوبار فرحزاد دارای سرویس ویژه (VIP) می باشد و با نرخ اتحادیه
 • با مجهزترین وسایل بسته بندی و خاورهای موکت کاری شده مخصوص اثاث کشی
 • مطمن ،سریع ، ارزان
 • جابجایی اثاثیه منزل ، لوازم اداری ، گاوصندوق ، پیانو و ساید بای ساید فقط از طریق باربری و اتوبار فرحزاد
 • با کادری مجرب و کارگرانی ورزیده

اتوبار فرحزاد قادر به بسته بندی اثاثیه منزل شما می باشد و بنابراین چند روز قبل از اثاث کشی با ما تماس حاصل فرمایید اتوبار فرحزاد در خدمت شما شهروندان می باشد. اتوبار فرحزاد با استفاده از کارگرانی حرفه ای و متخصص اثاثیه منزل شما را با نهایت دقت و به صورت کاملا سالم جابجا می کنند.

باربری و اتوبار سریع بار باجدید ترین متد های بسته بندی در خدمت شما شهروندان عزیز می باشد.

باربری سریع بار یکی از شعب باربری و اتوبار سریع بار می باشد که بصورت 24 ساعته در خدمت شما شهروندان عزیز منطقه فرحزاد می باشد.

شماره تماس های باربری و اتوبار فرحزاد :

021-22899389 - 021-22899435

مدیریت ( الهی ) : 7990697-0912

انتقادات و پیشنهادات : 9218769-0919

انجام اثاث کشی و بسته بندی در منطقه فرحزاد

خدمات باربری و اتوبار فرحزاد

 • دارای بسته‌های مخصوص حمل رختخواب و کارتن حمل لباس جهت کم‌ کردن حجم لباس
 • دارای بسته بندی حرفه ای به سبک کشورهای اروپایی ( استرج رپ ، بابل رپ ) و با استفاده از کارتن‌های حجیم و محکم بصورت تضمینی
 • باربری و اتوبار فرحزاد دارای بیمه‌ی کالا
 • جابجایی کالا بصورت صادراتی ، وارداتی و ترانزیت کالا
 • باربری فرحزادفرحزادفرحزاد دارای کادری حرفه ای درجهت بسته بندی و جابجایی کالا
 • باربری و اتوبار فرحزاد خدمات خود را بصورت شبانه‌روزی ارائه می نماید.

آشنایی با منطقه فرحزاد تهران :

 فرحزاد، محله ای واقع در شمال تهران و از توابع شمیرانات است که از بزرگراه یادگار امام، جاده فرحزاد و بلوار فرحزادی شهرک غرب قابل آمد و شد است. فرحزاد از محلات تهران است و جزئی از منطقه ۲ شهرداری تهران به حساب می‌آید.

محله فرحزاد، از محله‌های قدیمی بخش شمالي تهران است که از گذشته به‌صورت روستایی سردسير و خنك در مسیر جاده امامزاده داوود استقرار داشته و به مرور زمان و در اثر توسعه پایتخت به‌صورت محله‌ای از شهر تهران در آمده است.

محله فرحزاد از بخش‌های خوش آب و هوای شمال تهران به حساب می‌آید که در منطقه۲ شهرداری تهران واقع شده است. ضلع شمالی این محدوده به دامنه‌های ارتفاعات رشته کوه البرز منتهی می‌شود (ارتفاع ۱۸۰۰ متر از سطح دریا که حد شمالی شهر تهران است).

اعتضاد السلطنه فاصله تهران تا فرحزاد را دو فرسخ نوشته است.

این محله که از محلات قدیمی شمیران می باشد، به دلیل هوای با طراوت و فرح انگیزش به همین نام معروف شده است. فرحزاد گردشگاه ییلاقی شهروندان تهرانی است که در فصل تابستان به خاطر توتستان‌های پربارش پذیرای اهالی شهر است.

ضلع غربی آن به دره و رودخانه فرحزاد محدود می‌شود که از دامنه‌های البرز آغاز شده و تا بزرگراه یادگار امام محدوده محله را تعیین می‌کند. از سمت شرق نیز خیابان گلپاد و جاده قدیم امامزاده داوود و همچنین مرز بین شهرک‌های مسکونی و تپه‌های مشرف به منطقه فرحزاد به‌عنوان مرز شرقی محله شناخته می‌شوند. در اطرف فرحزاد در شرق، محلهٔ سعادت آباد و در جنوب شرقی آن محلهٔ شهرک غرب واقع شده است.

فرحزاد از ۳ محله تشکیل شده‌است: محله فرحزاد بالا (شمال اتوبان یادگار امام)، فرحزاد پائین (جنوب اتوبان یادگار امام) و محله امامزاده .

سازمان زیباسازی شهرداری تهران نیز در طرحی با عنوان «ساماندهی تفرجگاه‌های تهران» که در ۲۹ آبان ۱۳۸۶ کلنگ زنی شده‌است، در حال محوطه سازی و ساخت باغ تراس در قسمتی از این محله‌است.

اتوبار و باربری سریع بار

شرکت باربری و حمل و نقل (اتوبار) سریع بار با سابقه ای طولانی و درخشان در زمینه حمل اثاثیه منزل، لوازم اداری، جهیزیه عرس، بسته بندی و حمل لوازم در خدمت همشهریان گرامی در کلیه مناطق تهران می باشد. سریع بار این اطمینان را به مشتریان می دهد که با کادری مجرب، امکانات حمل ونقل مدرن جابجایی راحت و مطمئنی را برای شما به ارمغان بیاورد.

اخبار اتوبار و باربری سریع بار