باربری و اتوبار فاطمی

اتوبار فاطمیباربری و اتوبار فاطمی

باربری و اتوبار فاطمی متخصص جابجایی اثاثیه منزل ، مبلمان ، گاوصندوق ، جهیزیه عروس و ... می باشد.

باربری و اتوبار فاطمی دارای کادری متخصص در زمینه بسته بندی با متد های روز اروپا و همچنین دارای کارگرانی با اخلاق و مجرب می باشد. در باربری و اتوبار فاطمی کلیه خدمات بصورت شبانه روزی و 24 ساعته می باشد.

باربری و اتوبار فاطمی دارای کامیون های مخصوص جابجایی اثاثیه منزل و ... ، همه کامیون های باربری و اتوبار فاطمی موکت کاری شده می باشد.

شماره تماس های باربری و اتوبار فاطمی :

021-88557812-88485414

مدیریت (الهی) : 7990697-0912

انتقادات و پیشنهادات : 9218769-0919

انجام اثاث کشی و بسته بندی در منطقه فاطمی

خدمات باربری و اتوبار فاطمی

  • دارای بسته‌های مخصوص حمل رختخواب و کارتن حمل لباس جهت کم‌ کردن حجم لباس
  • دارای بسته بندی حرفه ای به سبک کشورهای اروپایی ( استرج رپ ، بابل رپ ) و با استفاده از کارتن‌های حجیم و محکم بصورت تضمینی
  • باربری و اتوبار فاطمی دارای بیمه‌ی کالا
  • جابجایی کالا بصورت صادراتی ، وارداتی و ترانزیت کالا
  • باربری فاطمی دارای کادری حرفه ای درجهت بسته بندی و جابجایی کالا
  • باربری و اتوبار فاطمی خدمات خود را بصورت شبانه‌روزی ارائه می نماید.

آشنایی با منطقه فاطمی تهران :

 خیابان فاطمی (نام پیش ازانقلاب: خیابان ایران‌نوین و خیابان آریامهر) یکی از خیابان‌های مرکزی شهر تهران است. این خیابان جهتی شرقی-غربی دارد و از شرق به خیابان ولیعصر و از غرب به بزرگراه چمران منتهی می‌شود. خیابان فاطمی با خیابان‌های شمالی-جنوبی مانند خیابان جمالزاده، خیابان کارگر، خیابان حجاب، خیابان کاج، بزرگراه شهید گمنام و خیابان فلسطین نیز تقاطع دارد. میدان فاطمی، هتل بین‌المللی لاله، موزه فرش ایران، پارک لاله، ساختمان وزارت کشور، مرکز آمار ایران و مسجد نور نیز در این خیابان جای گرفته‌اند.

این خیابان به یاد دکتر حسین فاطمی از اعضای جبهه ملی و وزیر خارجه کابینه دکتر مصدق که پس از کودتای بیست و هشت مرداد اعدام شد، نامگذاری شده است. این خیابان پیش از انقلاب به نام‌های دیگری چون خیابان سازمان آب، خیابان ایران‌نوین و خیابان آریامهر نیز داشته است.

اتوبار و باربری سریع بار

شرکت باربری و حمل و نقل (اتوبار) سریع بار با سابقه ای طولانی و درخشان در زمینه حمل اثاثیه منزل، لوازم اداری، جهیزیه عرس، بسته بندی و حمل لوازم در خدمت همشهریان گرامی در کلیه مناطق تهران می باشد. سریع بار این اطمینان را به مشتریان می دهد که با کادری مجرب، امکانات حمل ونقل مدرن جابجایی راحت و مطمئنی را برای شما به ارمغان بیاورد.

اخبار اتوبار و باربری سریع بار