باربری و اتوبار عباس آباد

اتوبار عباس آبادباربری و اتوبار عباس آباد

باربری و اتوبار عباس آباد با رانندگان مسئولیت پذیر و کارگران مجرب و متعهد و حرفه ای در زمینه حمل بار و بسته بندی تخصصی بار و اثاثیه منزل در خدمت تمامی شهروندان تهرانی می‌ باشد.

باربری و اتوبار عباس آباد در تمام ساعات شبانه روز آماده خدمت گزاری به تمام شهروندان این منطقه و تمام استان تهران می باشد.

اتوبار و باربری عباس آباد متخصص حمل اثاثیه منزل ، جهیزیه عروس ، گاوصندوق ، پیانو و ساید بای ساید و... می باشد.

شماره تماس های باربری و اتوبار عباس آباد :

021-88557812-88485414

مدیریت (الهی) : 7990697-0912

انتقادات و پیشنهادات : 9218769-0919

انجام اثاث کشی و بسته بندی در منطقه عباس آباد

خدمات باربری و اتوبار عباس آباد

  • دارای بسته‌های مخصوص حمل رختخواب و کارتن حمل لباس جهت کم‌ کردن حجم لباس
  • دارای بسته بندی حرفه ای به سبک کشورهای اروپایی ( استرج رپ ، بابل رپ ) و با استفاده از کارتن‌های حجیم و محکم بصورت تضمینی
  • باربری و اتوبار عباس آباد دارای بیمه‌ی کالا
  • جابجایی کالا بصورت صادراتی ، وارداتی و ترانزیت کالا
  • باربری عباس آباد دارای کادری حرفه ای درجهت بسته بندی و جابجایی کالا
  • باربری و اتوبار عباس آباد خدمات خود را بصورت شبانه‌روزی ارائه می نماید.

آشنایی با منطقه عباس آباد تهران :

 عباس‌آباد یکی از محله‌های شهر تهران است که بخش عمده آن در منطقه ۷ شهرداری تهران و بخش کوچکی از آن در منطقه 6 شهرداری تهران واقع شده است. این محله در واقع قسمتی از اراضی بزرگ عباس آباد محسوب می شود.

نام خیابان اصلی این محله نیز خیابان عباس‌آباد می‌باشد که پس از هفتم تیر ۱۳۶۰ به نام خیابان شهید بهشتی تغییر یافت. از خیابان‌های مهم این محله می‌توان به سهروردی، آپادانا، نیلوفر، نوبخت، مهناز، اندیشه، سورنا، میرعماد و پارسا اشاره کرد. این محله از شرق به خیابان شریعتی از شمال به بزرگراه رسالت و اراضی عباس‌آباد ، از غرب به خیابان ولیعصر و محله یوسف آباد و از جنوب به خیابان مطهری (تخت‌طاووس) منتهی می‌شود.

ساختمان‌های کتابخانه ملی ایران ، موزه بانک مرکزی ، سازمان بنادر و دریانوردی ، وزارت راه و ترابری ، استانداری تهران ، مجموعه فرهنگستانها ، مصلی تهران ، بوستان نوروز ، بوستان آب و آتش ، بوستان طالقانی (بوستان جهان کودک) و باغ موزهٔ دفاع مقدس مهم‌ترین بناهایی هستند که در این منطقه خودنمایی می‌کنند.

اتوبار و باربری سریع بار

شرکت باربری و حمل و نقل (اتوبار) سریع بار با سابقه ای طولانی و درخشان در زمینه حمل اثاثیه منزل، لوازم اداری، جهیزیه عرس، بسته بندی و حمل لوازم در خدمت همشهریان گرامی در کلیه مناطق تهران می باشد. سریع بار این اطمینان را به مشتریان می دهد که با کادری مجرب، امکانات حمل ونقل مدرن جابجایی راحت و مطمئنی را برای شما به ارمغان بیاورد.

اخبار اتوبار و باربری سریع بار