باربری و اتوبار دهکده المپیک

اتوبار دهکده المپیکباربری و اتوبار دهکده المپیک

 باربری و اتوبار دهکده المپیک دارای کادری مجرب و با اخلاق می باشد که شما را در امر باربری و حمل اثاثیه و اثاث کشی یاری می نماید .

در باربری و اتوبار دهکده المپیک کلیه کامیون ها و خاورها مسقف و موکت کاری شده می باشند.

کلیه بسته بندی ها در اتوبار دهکده المپیک بصورت تخصصی و با جدیدترین متدهای اروپا استفاده می نماید.

در باربری و اتوبار دهکده المپیک تمام خدمات بصورت شبانه روزی و بدون تعطیلی می باشد.

شماره تماس های باربری و اتوبار دهکده المپیک :

021-44317972 - 021-44308851

مدیریت (الهی) : 7990697-0912

انتقادات و پیشنهادات : 9218769-0919

انجام اثاث کشی و بسته بندی در منطقه دهکده المپیک

اتوبار و باربری سریع بار

خدمات باربری و اتوبار دهکده المپیک

  • دارای بسته‌های مخصوص حمل رختخواب و کارتن حمل لباس جهت کم‌ کردن حجم لباس
  • دارای بسته بندی حرفه ای به سبک کشورهای اروپایی ( استرج رپ ، بابل رپ ) و با استفاده از کارتن‌های حجیم و محکم بصورت تضمینی
  • باربری و اتوبار دهکده المپیک دارای بیمه‌ی کالا
  • جابجایی کالا بصورت صادراتی ، وارداتی و ترانزیت کالا
  • باربری دهکده المپیک دارای کادری حرفه ای درجهت بسته بندی و جابجایی کالا
  • باربری و اتوبار سریع بار خدمات خود را بصورت شبانه‌روزی ارائه می نماید.

آشنایی با منطقه دهکده المپیک تهران :

 دهکدهٔ المپیک یکی از محلات تهران است.

این منطقه در شمال غربی تهران قرار دارد. در گذشته جزئی از اراضی کن بوده و جزو منطقه ۵ تهران بود. اما با تقسیم اراضی شهرداری منطقه ۵ و تأسیس شهرداری منطقه ۲۲، محله‌ای از محلات این منطقه جدید شد.

نام آن به خاطر بازیهای آسیایی در تهران به جا مانده که در واقع دهکده بازی‌ها در این محل قرار داشته‌است. بوستان چیتگر در این محله قرار دارد. این محله چندین برابر استاندارد جهانی دارای فضای سبز است و پارک‌های جنگلی طبیعی زیادی نیز دارد. آب و هوای بسیار خوب دهکده باعث شده تا مردم از مناطق دیگر تهران به این منطقه روی بیاورند. دانشگاه علامه طباطبایی، بزرگترین دانشگاه علوم انسانی ایران از سال ۱۳۸۵ به دهکده المپیک منتقل شده‌است.

در این محله شهرکی با همین نام، شهرک دهکده المپیک وجود دارد که بالغ بر ۷۰۰ خانوار در آن سکونت دارند و اکثر آنها از کارکنان سازمان تربیت بدنی می‌باشند. دانشگاه علامه، سینمای خانوادگی دهکده المپیک و باشگاه ورزشی توحید در این شهرک واقع هستند. سینما دهکده د رسالهای اخیر بازسازی شده و دارای دو سالن زیبا و مدرن می‌باشد. این سینما در ضلع شرقی این شهرک رودخانه و باغهای کن و در ضلع شمالی آن رشته کوههای البرز قرار دارند. همچنین این شهرک از ضلع جنوبی به اتوبان همت ختم می‌شود.

اتوبار و باربری سریع بار

شرکت باربری و حمل و نقل (اتوبار) سریع بار با سابقه ای طولانی و درخشان در زمینه حمل اثاثیه منزل، لوازم اداری، جهیزیه عرس، بسته بندی و حمل لوازم در خدمت همشهریان گرامی در کلیه مناطق تهران می باشد. سریع بار این اطمینان را به مشتریان می دهد که با کادری مجرب، امکانات حمل ونقل مدرن جابجایی راحت و مطمئنی را برای شما به ارمغان بیاورد.

اخبار اتوبار و باربری سریع بار