باربری و اتوبار آبشناسان

اتوبار آبشناسانباربری و اتوبار آبشناسان

 اتوبار و باربری آبشناسان با کادری مجرب و حرفه ای حمل و نقل بار های شما شهروندان عزیز را برعهده می گیرد.باربری و اتوبار آبشناسان با استفاده از کامیون ها و خاورهای موکت کاری شده و مسقف در خدمت شما می باشد. باربری آبشناسان بصورت تخصصی بسته بندی بار های شما عزیزان را برعهده می گیرد. کلیه خدمات باربری و اتوبار آبشناسان بصورت شبانه روزی و بدون تعطیلی می باشد.

شماره تماس های باربری و اتوبار آبشناسان :

021-44317972 - 021-44308851

مدیریت (الهی) : 7990697-0912

انتقادات و پیشنهادات : 9218769-0919

انجام اثاث کشی و بسته بندی در منطقه آبشناسان

اتوبار و باربری سریع بار

خدمات باربری و اتوبار آبشناسان

  • دارای بسته‌های مخصوص حمل رختخواب و کارتن حمل لباس جهت کم‌ کردن حجم لباس
  • دارای بسته بندی حرفه ای به سبک کشورهای اروپایی ( استرج رپ ، بابل رپ ) و با استفاده از کارتن‌های حجیم و محکم بصورت تضمینی
  • باربری و اتوبار آبشناسان دارای بیمه‌ی کالا
  • جابجایی کالا بصورت صادراتی ، وارداتی و ترانزیت کالا
  • باربری آبشناسان دارای کادری حرفه ای درجهت بسته بندی و جابجایی کالا
  • باربری و اتوبار سریع بار خدمات خود را بصورت شبانه‌روزی ارائه می نماید.

آشنایی با منطقه آبشناسان تهران :

بزرگراه شهید آبشناسان یا بزرگراه ایران پارس بزرگراهی در شمال باختری تهران به درازای ۵ کیلومتر است که از سوی باختری به فلکه دوم شهران و جاده سنگان-سولقان و از سوی خاوری به بزرگراه نیایش و بزرگراه اشرفی اصفهانی پایان می‌یابد. این بزرگراه تقاطع‌هایی با بلوارهای سردار جنگل٬ شاهین شمالی٬ جنت آباد و بزرگراه ستاری دارد.

اتوبار و باربری سریع بار

شرکت باربری و حمل و نقل (اتوبار) سریع بار با سابقه ای طولانی و درخشان در زمینه حمل اثاثیه منزل، لوازم اداری، جهیزیه عرس، بسته بندی و حمل لوازم در خدمت همشهریان گرامی در کلیه مناطق تهران می باشد. سریع بار این اطمینان را به مشتریان می دهد که با کادری مجرب، امکانات حمل ونقل مدرن جابجایی راحت و مطمئنی را برای شما به ارمغان بیاورد.

اخبار اتوبار و باربری سریع بار